שאלות נפוצות והתשובות עליהן

 

FAQs

  1.  אתם מוזמנים לפנות אליי במייל או טלפונית. 
  2. נקבע זמן לפגישה ראשונית ממוקדת (או שיחה טלפונית), שם אבין לעומק את הצרכים שעלו. בשיחה אבקש מעט רקע על המועמד\ים, הכרות כללית שלי עם החברה שלכם עיסוקה ומטרותיה. 
  3. הצעות- סקירת אפשרויות מסלולי הקורסים. הבחירה תתבצע לאחר מיפוי.
  4. מיפוי- אשלח מבחני מיון מותאמים למועמדים. שיחת טלפון למועמדים תתבצע במידת הצורך. (תאריך הגשת מבחני המיון יוגדרו מראש למועמדים בכדי לקדם תהליכים). 
  5. קבלת תוצאות והצעה- אשתף איתכם את תוצאות המיפוי ותקבלו הצעה ממוקדת לקורס תפור אישית לצרכי החברה המתבססת על תוצאות המיפוי.   
  6. בחירת מסלול המתאים לחברה ולמועמדים. אישור הצעה ובחירת תאריך פתיחת קורס.  
כן, יש אפשרות לבנות קורס קבוצתי למספר עובדים קטן (מינימום 5 עובדים). במידה ויש עובד אחד- מתאים לו קורס פרטי אחד על אחד. ( מינימום 6 שיעורים אחד על אחד). במידה ויש לכם 2-3 עובדים, גם זה בסדר. נבדוק ביחד את האפשרויות שיכולות להתאים עבורכם (על ידי מיפוי).

זה בסדר. כיתות שפה הן תמיד הטרוגניות. נהיה חכמים יותר לאחר המיפוי (מבחני רמה). לפעמים נוצר מצב שיש שתי כיתות ברמות שונות מאוד. במצב כזה אפשר להחליט לפתוח בינתיים קורס אחד (בדרך כלל לפי רוב מספרי או לפי צורך משמעותי יותר), או לפתוח שני קורסים במקביל. בכל מקרה, כאשר הבדלי הרמה הם לא מאוד משמעותיים, ניתן לקיים (כמעט תמיד) קורס שמתאים לכיתה הטרוגנית וכולל בתוכו את כל צרכי המועמדים החלשים יותר והחזקים יותר, כאשר כולם מקבלים מענה.

בעיקרון הדברים גמישים לפי צרכיכם. ניתן לעשות שינויים והתאמות לפי בקשתכם.
הזמנים המומלצים הם בדרך כלל שעה וחצי לכל מפגש. לחילופין 50 דקות + הפסקה של 10 דקות + 50 דקות נוספות. ניתן לעשות שיעור של שעה ורבע + 15 דקות פרטיות לכל מועמד (מתחלף מדי שבוע).
זמנים אלה נכונים לקורסי און ליין ‘לייב’ וגם לקורסי פנים אל פנים. בקורסי פנים אל פנים ניתן להאריך מעט יותר את זמני המפגשים (עד שעתיים ורבע למפגש).

זה מאוד תלוי ברצון שלכם ובצרכים שלכם. קורס משמעותי וארוך יכול להגיע גם ל 15 מפגשים. קורסים משמעותיים אך קצרים יותר הם בין 10-12 מפגשים. המינימום לקורסים קבוצתיים הם 8 מפגשים בכדי שהמועמדים יוכלו לעבור תהליך אפקטיבי. המינימום לקורס פרטי אחד על אחד הוא 6 מפגשים.

הצעת מחיר מסודרת תעשה לאחר שיחת הכרות, מיפוי ובחירת מסלול מותאם.

ימי ושעות הקורס יתואמו מראש עם החברה. הקורסים יתבצעו במהלך שעות היום (אפשרויות לשעות מפגש הן מ8:00 ועד סיום שעת מפגש לא יאוחר מהשעה 16:30 זמן ישראל) *במידה ויש צורך בשעות אחרות, ניתן לבדוק זמינות מולי.
כן בהחלט. לפני כן, נוודא ביחד שזו הדרך האפקטיבית ללמידה למטרות שלכם. יש לתאם מראש בכדי לשריין מקום ביומן.
קורס המשלב מפגשי למידה און ליין ‘לייב’ ומפגשי למידה פנים אל פנים.
כן. יש חשיבות לגודל הכיתה והיא משפיעה על למידה אפקטיבית ונכונה של משתתפי הקורס. בקורס און ליין ‘לייב’ מומלץ על מקסימום 12 משתתפים. אני מאפשרת עד 15 משתתפים. בקורס פנים אל פנים ניתן לצרף עד 20.
Advanced courses website from
 
Schoolyland