learn Hebrew anywhere

אני מציעה מגוון קורסים מקוונים, פנים אל פנים או היברידיים

 הקורסים מתאימים לעובדים בחברות היי טק / לואו טק ולמטרות החברה שבה הם עובדים. הקורסים מורכבים ממספר מפגשים ומלווים בחומרי תרגול דיגיטליים המבוססים על הנלמד בקורס. הקורסים מאופיינים בגמישות רבה לעובדים ושילוב קל בחיי היומיום, יחד עם למידה משמעותית מעשית ופרקטית.

עובדים המגויסים בחו”ל או עולים חדשים / וותיקים המגוייסים על ידי החברות הישראליות, באים ממקומות עבודה בהם התרבות, הרגולציות והשפה שונים משמעותית ממה שנהוג בישראל. לצד זה שעובדים אלה מרגישים שהם רוצים לדעת יותר עברית וכמהים להשתייכות והשתלבות, הם נתקלים במציאות יומיומית דוהרת ואין באפשרותם להקדיש זמן ואנרגיות ללימוד השפה והתרבות. כך נוצרים לא מעט מצבים שעובדים אלה יושבים בפגישות עבודה או לחילופין במפגשים לא פורמליים ללא יכולת להבין, לתקשר או להרגיש חלק טבעי מהארגון. מצב זה עלול ליצור נתק, תסכול ותחושת זרות אצל העובד.

חברות המאפשרות לעובד קורסים בעברית מותאמים אישית, מעלות את המוטיבציה, הרגשת השייכות והמחויבות כלפי החברה וכמובן את היכולת של העובדים לתקשר ולהשתמש במיומנויות השפה השונות בצורה מיטבית. מיומנויות אלה כוללות שימוש במיומנות השיח, הכתיבה, הבנת הנשמע ועוד. כל אלה, הן חלק מדרישות התפקוד היום יומי של העובד. בתוך כך נכללת היכולת להעביר מסרים בצורה בהירה החל משיחות מסדרון בחברה, שיחות מול לקוחות, ישיבות עובדים וכלה ביצירה והצגה של פרזנטציות מורכבות יותר.

קורסי עברית סינכרוניים לייב

השיעורים הסינכרוניים מתקיימים בפלטפורמת זום הכוללים את כל מיומנויות השפה.

קורסי עברית סינכרוניים
(קורס מוקלט מראש)

המשתתפים מקבלים גישה לאתר הקורס ובו שיעורים מוקלטים מראש. השיעורים מתוזמנים ע״פ קצב התקדמות אישית לאחר השלמה והגשת מטלות של כל יחידה נלמדת.

קורסי עברית פנים אל פנים

מפגשי פנים אל פנים במשרדי החברה (או במיקום חלופי) ומותאם ללקוחות על פי המיומנויות שאותן מבקשת החברה (או המועמדים) לשפר וללמוד.

קורסי עברית היברידיים

קורס מסוג זה משלב בין מפגשי "לייב" בפלטפורמת ZOOM ולבין מפגשי פנים אל פנים.

smile-pink

קורסי עברית סינכרוניים לייב

השיעורים הסינכרוניים מתקיימים בפלטפורמת זום הכוללים את כל מיומנויות השפה. השיעור הוא שיעור בו העובדים פעילים (שיח, צפייה, הקנייה, תרגול).

השיעורים דורשים חיבור יציב לאינטרנט. יש להצטייד במצלמה מיקרופון ואוזניות. חשוב לאפשר תנאי למידה שקטה (משרד, חדר בבית ללא הרבה תנועה).

יתרונות
-אתר קורס מלווה ובו שיעורים מוקלטים, ותירגול בכלים דיגיטליים ללמידת עומק משמעותית.
-סרטוני הסבר והקנייה קצרים לתירגול.
-קיום קורס עבור עובדים ממחלקות שונות במיקומים (פיזיים) שונים.
-גמישות מירבית בהתחברות מכל מקום
-אתר הקורס הינו מערכת LMS והוא עומד לרשות המשתתפים לאורך כל הקורס ומספר חודשים לאחר סיומו.

smile-orange

קורסי עברית סינכרוניים

קורס מוקלט מראש
המשתתפים מקבלים גישה לאתר הקורס ובו שיעורים מוקלטים מראש. השיעורים מתוזמנים ע״פ קצב התקדמות אישית לאחר השלמה והגשת מטלות של כל יחידה נלמדת.
הגשת מטלות מלווה בקבלת משוב וליווי אישי לאורך הקורס. למשתתפים יש ‘ערוץ פתוח’ ( וואטסאפ, מייל, טלפון). סרטוני הבהרה וחיזוק יתווספו לאתר הקורס לפי צרכי התלמידים שעולים במהלך הלמידה.
השיעורים נבנים לפי צרכי המשתתפים (ידע, רמת עברית, חיזוק מיומנויות נדרשות) וצרכי החברה.

יתרונות:
אתר קורס מסודר המשמש כמערכת למידה חכמה LMS .
התחברות מכל מקום ובכל זמן שמתאים למועמד.
שיעורים ממוקדים שהמשתתפים יכולים לראות שוב ושוב.
הרגשה של “קורס אישי פרטי” בזכות ערוץ פתוח מולי לכל אורך הקורס. 
תרגול וחיזוק מיומנויות שפתיות בעזרת כלים דיגיטליים אינטראקטיביים ואף העלאת סרטוני חיזוק לפי בקשת המשתתפים.

smile-yellow

קורסי עברית פנים אל פנים

מפגשי פנים אל פנים במשרדי החברה (או במיקום חלופי) ומותאם ללקוחות על פי המיומנויות שאותן מבקשת החברה (או המועמדים) לשפר וללמוד.
השיעורים הינם אקטיביים ואינטראקטיביים וכוללים את כל מיומנויות השפה. במהלכו המשתתף פעיל ונוכח פיזית בשיעור. השיעורים נבנים בצורה מעניינת ואותנטית ומקנים כלים מעשיים לשימוש בשפה.
קורסי פנים אל פנים יכולים להתאים (אך לא מחייב) לחברות בהן יש מספר רב של מועמדים לקורס עברית. או\וגם לחברות ש”עייפו” מהפורמט הדיגיטלי.

יתרונות
יצירת קהילת לומדים.
חיבורים טובים מעניינים ומגבשים בתוך החברה.
למידה בדיאלוג
נוכחות פיזית בלמידה על כל יתרונותיה.

smile-green

קורסי עברית היברידיים

קורס מסוג זה משלב בין מפגשי “לייב” בפלטפורמת ZOOM ולבין מפגשי פנים אל פנים.
למשתתפים בקורס זה תהיה גישה לאתר הקורס בו יוקלטו המפגשים הסינכרוניים וכן יועלו חומרי למידה של הקורס. קורס בגמישות גבוהה בו ניתן להתמקד במיומנויות שפתיות במפגשי פנים אל פנים ומיומנויות קריאה וכתיבה בלמידה עצמית דרך אתר הקורס בהתאמה אישית לכל לומד

יתרונות
הקורס מאפשר מפגש פנים אל פנים עם כל היתרונות ללמידה זו, אך מרווח את הצורך במפגש “פיזי” ובכך מביא איתו גם את כל היתרונות של המפגשים הסינכרוניים.

Advanced courses website from
 
Schoolyland